hasło w opracowaniu - nie podano jeszcze definicji
– Tą rzeczką w wierzch warst ze trzi koncem borka Buszkowa po uroczyscze Charosty, Vkład sPany Chlewinskimi granica las Łotokowski. VorLetSkarb214.
– Lasu albo raczej borku jest niewielka cirkumferencya, w ktorym bywały po części barci, teraz cale spustoszały, a drugie niedźwiedź powydzierał OpisKról373.
– Borek do tej części wydzielony, z dawna przez dawniejszych posesorów i dzierżawców [...] wpół większą wycięty. InwKal I203.
– Za wsią pod borkiem jest młynik na stawie. InwKal I319.
– Wychodzą [Tobiasz i Anioł] ścieszką z cienistego borku, Ujrzą leżący domek na pagorku. LubSTobPol105.
– Zalecam sukcessorom knieje pod Stwołowiczami samemi, Item w bok Stwołowicz [...] Item pod Iskłodzią choinę na przygórku i na dole błoto, Item za Iskłodzią, knieja alias borek, Item bór na gościńcu od Żuchowic do Mira po prawej ręce. ZawiszaPam159.